کفاش در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری کانون ها واردوگاههای سراسر کشور مطرح کرد:

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ساماندهی فعالیت های پرورشی در آموزش و پرورش گفت: با مشارکت دستگاه های مختلف دولتی و غیردولتی برای غنی سازی اوقات فراغت، بایدکانون‌ها و اردوگاه‌ها را تقویت و تجهیز کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا کفاش در نخستین جلسه  شورای سیاست‌گذاری کانون ها و اردوگاه‌های سراسر کشور گفت: یکی ازسیاست‌های اساسی این شورا آسیب‌شناسی، پیگیری مشکلات و دسته بندی راه حل آن‌ها است.

وی در خصوص تبیین فضای مجازی در غنی سازی اوقات فراغت، تصریح کرد: با ارایه طرحی نو و افزایش سطح آگاهی‌ها و متناسب سازی آن بر اساس زمان می توان قابلیت استفاده از فضای مجازی را برای دانش آموزان مهیا کنیم.

کفاش از تخصیص منابع مالی وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در جهت توسعه و تجهیز کانون‌ها در سال جاری خبر داد و افزود: کارگروهی را تشکیل دادیم تا بتوانیم اهداف فوق را محقق کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به کارگیری افراد توانمند و متخصص را لازمه فعالیت مثبت کارگروه‌ها دانست و عنوان کرد: تلاش می کنیم در بودجه سال 94، منابعی را برای جذب افراد کارآمد و حل مسایل کانون تربیتی پیش بینی کنیم.

وی «توسعه مشارکت‌ها» را از سیاست های راهبردی وزارت آموزش و پرورش عنوان واظهار کرد: مشارکت اولیا، دانش آموزان و مردم می تواند باعث توسعه همه جانبه در فعالیت های پرورشی شود.

رئیس سازمان دانش آموزی کشور حمایت از طرح‌ها و ایده‌های نو را امری مهم خواند و تصریح کرد: باید کارگروه‌ها در جهت شناسایی طرح و ایده‌های نو برنامه ریزی هایی را انجام دهند تا اثربخشی فعالیت های کانون پررنگ‌تر شود. 

منبع خبر:روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید