حضور دانش آموزان و فرهنگیان روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس

فرهنگیان و دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان همگام با سایر قشر های مختلف مردم ولایت مدار کرمان ، با لیبک به ندای مقتدای خود ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله ) در صفوف متحد و یکپارچه با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هم صدا با سایر امت آزادیخواه ومسلمان جهان ، حمایت خود را از مسلمانان مظلوم جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین اعلام داشتند .

رضا رضایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان با شرکت در راهپیمایی ، روز قدس را روز پاسداشت ارزشهای دینی دانست و خاطر نشان نمود : دنیا بار دیگر شاهد حضور یک پارچه ، پر شور و حماسی فرهنگیان ، دانش آموزان و مردم  ولایت مدار وبصیرتمدارکرمانی  در راهپیمایی روزجهانی قدس می باشد.

ایشان اظهار داشت : فرهنگیان  و دانش آموزان مومن و روزه دار با حضور گسترده ، فعال ، بصیرتمندانه و دشمن شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم و انزجار و نفرت خود را از ددمنشی های رژیم غاصب صهیونیستی اعلام داشتند .

وی افزود : بی تردید این حضور اقتدار و عزت ملت اسلامی را در مقابل نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاي جنایتکار و صهیونیسم غاصب به اثبات رساند و نشان داد آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز هرگز فراموش نخواهد شد .

منبع خبر:روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه 2

یک نظر بگذارید