برگ زرینی دیگر برافتخارات آموزش وپرورش ناحیه 2 کرمان

بنا به اعلام شجاعی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه 2 کرمان ،همکاران و دانش آموزان این ناحیه با حضور درمسابقات فرهنگی _ هنری بیشترین رتبه اول کشوری و استانی را به خود اختصاص دادند و افتخار آفرین شدند

 

 

دراین گزارش آمده است : در مرحله کشوری این مسابقات ، دانش آموزان  مهران میرزایی در رشته پاستل رتبه اول کشوری  ،  یاسین روح اللهی در رشته خوشنویسی (خورشید ولایت) رتبه دوم کشوری  ونیلوفر ابراهیمی در رشته شعر رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص دادند.

در مسابقات پرسش مهر همکاران فرهنگی این ناحیه با کسب 12 رتبه اول استانی بیشترین آمار رتبه های کسب شده در استان را از آن خود کردند.

همچنین همکار ارزشمند خانم نجمه رفیعی پور از هنرستان مدرس در رشته پاستل  موفق به کسب رتبه اول کشوری گردید.

 

ردیف

               مشخصات

      رشته

         رتبه

1

همکار فرهنگی آقای منصور جباری

نمایشنامه نویسی

       اول استا ن

2

همکار فرهنگی آقای مهدی حاج محمدی

نمایشنامه نویسی

       اول استا ن

3

همکار فرهنگی خانم زهره مهرابیان

نمایشنامه نویسی

       اول استا ن

4

همکار فرهنگی خانم سکینه رشتبر

فیلم کوتاه

       اول استا ن

5

همکار فرهنگی خانم زهره مهرابیان

فیلم کوتاه

       اول استا ن

6

همکار فرهنگی خانم ماندانا السادات نظامی

شعر

       اول استا ن

7

همکار فرهنگی آقای ماشا ءالله کاربخش

تحقیق

       اول استا ن

8

همکار فرهنگی خانم شیرین ابراهیمی

کاریکاتور

       اول استا ن

9

همکار فرهنگی خانم مریم شفیعی

طراحی ذغا ل

       اول استا ن

10

همکار فرهنگی خانم مهری سماواتی

آب مرکب

       اول استا ن

11

همکار فرهنگی  خانم نجمه رفیعی پور

پاستل

  اول استا ن واول کشور

12

همکار فرهنگی خانم مرجان قاضی زاده

خوشنویسی

       اول استا ن

13

علیرضا دهنوی

رنگ روغن

       اول استا ن

14

نازنین شعبانی

قالی بافی

       اول استا ن

15

مهدیه کاربخش

گلیم بافی

       اول استا ن

16

زهرا حسینی

جاجیم بافی

       اول استا ن

17

فاطمه رجبی

مداد رنگی

       اول استا ن

18

مهلا شجاعی

پاستل

       اول استا ن

19

آتوسا عمید

خوشنویسی

       اول استا ن

20

مونا شکوری

خوشنویسی

       اول استا ن

21

محمد قدیمی ماهانی

رنگ روغن

       اول استا ن

22

مهران میرزایی

پاستل

اول استا ن- اول کشوری

23

علی امینی زاده

حجم سازی

       اول استا ن

24

مهلا طالبی

آب مرکب

       اول استا ن

25

سپیده ضیغمی زاده

طراحی مداد

       اول استا ن

26

سارا سالاری

طراحی ذغال

       اول استا ن

27

فاطمه عبد الله پور

تصویر سازی

       اول استا ن

28

پریسا ضیاء سیستانی

خوشنویسی

       اول استا ن

29

ریحانه قدس ولی

سفالگری

       اول استا ن

30

مهسا سالاری

خوشنویسی

       اول استا ن

31

رامین شیخ شعاعی

رنگ روغن

       اول استا ن

32

امیر توکلی

مداد رنگی

       اول استا ن

33

مهلا نخعی

جاجیم بافی

       اول استا ن

34

راضیه تقی زاده

رنگ روغن

       اول استا ن

35

زهرا ابو الحسنی

مداد رنگی

       اول استا ن

36

مریم رویین تن

پاستل

       اول استا ن

37

نادره ادهمی

گواش

       اول استا ن

38

فاطمه کریمی

طراحی با زغال

       اول استا ن

39

مونا سلطانی

خوشنویسی

       اول استا ن

40

هنرستان مدرس

سرود همگانی

       اول استا ن

41

دبستان بزرگ منش

سرود همگانی

       اول استا ن

42

راهنمایی امام مهدی

نمایش صحنه ای

       اول استا ن

43

راهنمایی فرزانگان

نمایش صحنه ای

       دوم استان

 

 رشته های ادبی و تحقیق و پژوهش:

 

ردیف

            مشخصات

رشته

          رتبه

44

 نیلوفر ابراهیمی

شعر

اول استا ن- برتر کشوری

45

پردیس قاسمی

شعر

       اول استا ن

46

پردیس قاسمی

داستان نویسی

       اول استا ن

47

ابوالفضل ذوالفقاری- محمد علی اسماعیلی

تحقیق و پژوهش

       اول استا ن

48

آیدا نشاط – نسیم نخعی-پریسا کاویانی

تحقیق و پژوهش

       اول استا ن

49

همتا رنجبر- فاطمه پیراهش-صالحه مرتضی زاده

تحقیق و پژوهش

       اول استا ن

50

زهرا توکلی – حسنیه صراف

تحقیق و پژوهش

       اول استا ن

 

مدیریت آموزش وپرورش ناحیه 2 کرمان ضمن تبریک به  این همکاران گرامی  ، دانش آموزان وخانواده ایشان ، توفیق روز افزون تمامی همکاران ودانش آموزان عزیز را از خداوند متعال مسئلت دارد.

یک نظر بگذارید