افتتاح زمین تنیس خاکی کانون اندیشه اسلامی

زمین تنیس خاکی کانون اندیشه اسلامی آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان باحضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ، مسئولین آموزش و پرورش ناحیه دو و جمعی از پیشکسوتان ورزش تنیس خاکی استان افتتاح  وراه اندازی شد.

در این مراسم سید داوود ملکی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان طی سخنانی اظهار داشت : باید فعالیت ها و خدمات کانونهای فرهنگی و تربیتی نوآوری صورت گرفته تا علاقمندی دانش آموزان نسبت به این مکانها افزایش یابد .

وی همچنین با استقبال از این قبیل نوآوریها در کانون ها افزود : توجه به ورزش را بعنوان یک ابزار مهم تربیتی و ایجاد فرصتهای جدید ورزشی و اثرگذار در فضای کانونها مورد توجه بوده و تلاش داریم که در جهت تقویت این مراکز و ارائه خدمات متنوع حمایت لازم را داشته باشیم .

دراین مراسم میرحسینی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان با بیان این مطلب که زمین تنیس خاکی کانون اندیشه اسلامی آمادگی لازم جهت ثبت نام و پذیرش از تمامی دانش آموزان با قیمت مناسب نسبت به سایر زمینهای سطح شهر، ابراز امید واری کرد که دانش آموزان با استقبال از این رشته ورزشی درجهت سلامت جسمی و روحی خود تلاش کنند.

 

در ادامه نیز از بخشهای مختلف کانون از جمله کتابخانه ، استخر و سایر قسمتهای کانون بازدید بعمل آمد.

یک نظر بگذارید