آئین اختتامیه فعالیتهای تابستانی کانون اندیشه اسلامی

طی مراسمی و با حضوررحیمی رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ، شمسی معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه 2 وجمعی از کارشناسان این ناحیه، مراسم اختتامیه فعالیتهای تابستانی کانون اندیشه اسلامی ناحیه دو در محل این کانون برگزار شد.

IMG_2295

در این مراسم شمسی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه دو طی سخنانی با اشاره به این نکته که: کانون اندیشه اسلامی ناحیه دو یکی ازبا سابقه ترین و قدیمی ترین مکان های فرهنگی شهر کرمان است گفت:دانش آموزان در طول تابستان بهترین لحظات خود را در این کانون سپری نمودند و همکاران کانون در این اوقات،با کشف استعدادها و باور نمودن آن سعی در رهنمون ساختن دانش آموزان به سوی آینده ای روشن دارند.

http://217.218.26.244/3802/3802Docs/gallery/gpic172/gpic172_7.jpg

وی از اولیا دانش آموزان خواست با هدایت فرزندان خود به سمت کانون های فرهنگی تربیتی علاوه بر پر کردن اوقات فراغت آنان ، زمینه ی پیشرفت و تعالی فرزندان خود را فراهم آورند .

در ابتدای این جلسه دوستعلی مدیر کانون فرهنگی تربیتی اندیشه اسلامی طی گزارشی از عملکرد این کانون در طول تابستان سال جاری با اشاره به این نکته :که پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان به شکل صحیح واصولی ، می تواند نقش بسزایی در پرورش و رشد ابعاد مختلف شخصیت دانش آموزان داشته باشد گفت:کلاسهای ترم تابستان این کانون در 25 رشته،درزمینه های مختلف هنری،ورزشی،اعتقادی با حضور 800 نفر دانش آموزوبا بهره گیری از اساتید مجرب برگزار گردید .

وی حضور فعال وبانشاط دانش آموزان را باعث رونق هر چه بیشتر کانون دانست وگفت:با توجه به خطرهجمه های سنگین فرهنگی واعتقادی که امروزه مسائل اعتقادی و ایمانی دانش آموزان و نوجوانان ما راتهدید می کند، وظیفه ی اولیاء و ما این است که اوقات فراغت این عزیزان رابه بهترین نحو پرنمائیم .

دوستعلی دربخش دیگری از سخنان خود آمادگی کامل خود وسایر همکاران مجموعه ی فرهنگی تربیتی اندیشه ی اسلامی را درجهت پر نمودن اوقات دانش آموزان در طول سال تحصیلی (عصرها و روزهای پنج شنبه ) اعلام کرد.

شایان ذکر است این مراسم با اجرای زیبای حرکات ورزشی توسط دانش آموزان عضو کانون اندیشه ی اسلامی،اهداء جوایز به دانش آموزان برتر رشته های مختلف فرهنگی،ورزشی وهنری و اجرای موسیقی زنده همراه بود.

در حاشیه ی این مراسم،نمایشگاهی از دستاوردها وآثار دانش آموزان در ایام تابستان برپا شده بود،وهمچنین مسابقه ی ربات های فوتبالیست نیز برگزار وبه ربات های پیروزدر این مسابقات هدایایی اهداء گردید.

 

http://217.218.26.244/3802/3802Docs/gallery/gpic172/gpic172_5.jpg

 

 

یک نظر بگذارید